O nás

Společnost s ručením omezeným Bednář Ostrava s.r.o. vznikla odkoupením podílů již existující společnosti a postupně přebírá činnosti navazující na činnost fyzické osoby ing. Dalibor Bednář.

Ta se již od roku 1992 zabývá technologiemi rozvodu tepelných médií pomocí předizolovaného potrubí LØGSTØR. Stále větší důraz na flexibilitu a vstřícnost vůči zákazníkům vedl postupně k rozšíření služeb na komplexní řešení zařízení tepelné techniky.

Mnohaleté zkušenosti zúročujeme při návrzích technických řešení, studiích, zpracování projektové dokumentace, dodávkách a komplexních realizacích staveb. Za námi leží kilometry potrubí v zemi od nejmenších domovních přípojek až po rozsáhlé projekty rekonstrukcí horkovodních sítí s vysokou provozní spolehlivostí.

Jako regionální zástupce zajišťujeme projekty, dodávky, montáže a stavby technologií LØGSTØR a dalších technologií na výrobu a rozvod tepla.

Firma vlastními pracovníky zajišťuje dodávky, montáže a rekonstrukce všech typů vytápění a zdravotechnických zařízení. Firma zaměstnává do 10 pracovníků v oboru vodař, topenář, THP a pomocné pracovníky bez zařazení. Státní svářeči jsou pravidelně proškolováni.

Firma má vlastní kancelářské, dílenské a skladové prostory. Dále vlastní osobní a nákladní vozidla nutná pro operativní zásobování a průběh zakázek, el.závitořezy a svařovací zařízení, drobné nářadí pro provádění veškerých prací ve svém oboru.

Společnost Bednář Ostrava s.r.o. mimo jiné splnila všechny podmínky renomované společnosti TUV CZ při certifikačním auditu a v měsíci srpnu 2004 nám byl udělen certifikát systému managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 zahrnující činnosti dodávky a montáže tepelné techniky, zdravotechniky a technických zařízení budov.
Skutečnost, že jsme byli úspěšně certifikováni v uvedené oblasti je dalším pokračováním naší snahy o zvýšení kvality našich služeb. Znamená také důraz stability a profesionality naší společnosti a proto věřím, že i v budoucnu budeme dobře spolupracovat s Vámi - našimi obchodními partnery.

Dále nabízíme kapacitu pro 8-9 osob v podhůří Jeseníků v těsné blízkosti turistických a lyžařských center, jakými jsou Praděd, Karlova Studánka, Malá Morávka. V centru Ostravy jsme otevřeli výstavní prostory pro všechny druhy umění. Galerie 7 se nachází na Chelčického ul. č. 7 a veřejnosti je přístupná v pracovní dny od 10 do 17 hodin.

Sídlo firmy:

Základní údaje: Bednář Ostrava s.r.o.
společnost je zapsána v OR u KS v Ostravě oddíl C, vložka 23944
Adresa: Spojná 192/17, 709 00 Ostrava-Nová Ves
Pověřená osoba: ing. Dalibor Bednář, jednatel společnosti
Telefon/fax:596 613 999
Mobil:: 602 531 763
E-mail: dalibor.bednar@bednar.cz
IČ: 25876678
DIČ: CZ25876678
ID datové schránky: z3nnkce
Copyright © 2008 ing. Dalibor Bednář